ActivPanel® Titanium

Nasze najpotężniejsze, przyjazne dla nauczycieli rozwiązanie dla szkół

Wyświetlacz interaktywny ActivPanel Titanium, oferujący najwyższy poziom wydajności firmy Promethean, zapewnia najbardziej intuicyjną i zintegrowaną metodę nauczania. Wyposażony w zaawansowane narzędzia interaktywności, wydajności i zaangażowania, ActivPanel Titanium pomaga nauczycielom i uczniom w maksymalnym wykorzystaniu każdej chwili w klasie.

Zaprojektowany z myślą o klasie

Ulepszona interaktywność
Nauczyciele i uczniowie mogą współpracować z maksymalnie 20 punktami dotyku jednocześnie używając pióra, palców oraz korzystać z możliwości wymazywania dłonią. Zmieniaj rozmiar i przeciągaj okna, aby wykonywać wiele zadań jednocześnie i uczyć z kilku typów treści lub aplikacji w tym samym czasie.

Zaawansowana moc obliczeniowa
ActivPanel Titanium zapewnia szybkość, bezpieczeństwo i niezawodność wbudowanego systemu operacyjnego Android 8, z łatwym dostępem do Dysku Google i pamięci masowej w chmurze OneDrive.

Wi-Fi® i Bluetooth®
Zapewnia elastyczność wymaganą dla różnorodnych potrzeb sieciowych i oferuje większą mobilność w klasie. Bluetooth umożliwia łatwe połączenie ze sprzętem opartym na STEAM, takim jak roboty.

Nauczanie bez ograniczeń
Kontrolowane przez ActivPanel Titanium dublowanie wielu urządzeń umożliwia nauczycielom swobodne poruszanie się i nauczanie z dowolnego miejsca w klasie. Podczas lekcji nauczyciel może wchodzić w interakcje ze współdzielonymi ekranami bezpośrednio z panelu ActivPanel, zwiększając współpracę i uczestnictwo uczniów.

Środkowa konsola przyjazna dla nauczyciela
Zaprojektowany z myślą o nauczycielu panel ActivPanel Titanium wyposażony jest w ergonomiczną, pochyloną konsolę sterowania. Nauczyciele mają teraz szybki i łatwy dostęp do ujednoliconego menu, regulacji głośności, wyboru źródła i nie tylko.

Podwójne czujniki zbliżeniowe
ActivPanel Titanium wybudza się automatycznie, gdy ktoś wejdzie do pomieszczenia. Nauczyciele mogą szybko rozpocząć pracę za jednym naciśnięciem przycisku.

Dźwięk wypełniający pomieszczenie
Uczniowie, którzy lepiej słyszą, lepiej się uczą. Głośniki skierowane do przodu urządzenia ActivPanel Titanium ze wzmocnionymi basami wypełniają salę lekcyjną pełnozakresowym dźwiękiem.

Bezproblemowa i uproszczona obsługa
ActivPanel Titanium zapewnia nowy, rewolucyjny interfejs użytkownika, który umieszcza wszystkie najczęściej używane narzędzia bezpośrednio na wyciągnięcie ręki nauczyciela, w naturalnym polu widzenia. To ujednolicone menu jest zawsze dostępne i umożliwia nauczycielom płynne przechodzenie między treściami i zasobami bez zakłócania przebiegu lekcji.
W ramach ujednoliconego menu, schowek zapewnia nauczycielom jedno miejsce, w którym mogą znaleźć wszystkie ulubione aplikacje, narzędzia i pliki, oszczędzając czas i ułatwiając nauczanie za pomocą technologii.
Nowe sposoby na zaangażowanie

ActivPanel Titanium zawiera aplikacje Classroom Essential i różnorodne narzędzia do nauczania – wszystkie dostępne za naciśnięciem jednego przycisku. Skorzystaj z nieskończonego płótna w wysoce intuicyjnej aplikacji Whiteboard, aby błyskawicznie uzupełniać lekcje. Rysuj, zaznaczaj i dodawaj adnotacje do dowolnej treści z dowolnego źródła. Szybko przechwytuj zawartość ekranu, przytnij ją i otwórz w aplikacji Whiteboard w celu dalszej dyskusji.

Wielokrotnie nagradzane oprogramowanie do prowadzenia lekcji
Prowadź angażujące, interaktywne lekcje, korzystając z wybranych, wielokrotnie nagradzanych rozwiązań edukacyjnych firmy Promethean. ClassFlow® i ActivInspire® są tworzone i obsługiwane przez firmę Promethean, zaprojektowane przez nauczycieli dla nauczycieli i dołączone do serii ActivPanel Titanium bez konieczności posiadania rocznej subskrypcji.
Pisanie bez ograniczeń
Technologia pisania Vellum ™ firmy Promethean zapewnia autentyczne wrażenia z pisania bez ograniczeń, umożliwiając nauczycielom i uczniom pisanie pewnie, płynnie i naturalnie. Pisanie jest szybkie i dokładne i działa zgodnie z oczekiwaniami. Długopisy piszą, palce dotykają, a dłonie wymazują – to jak pisanie na suchej tablicy, tylko lepiej.
Rozpocznij nauczanie – natychmiast
Czujnik zbliżeniowy

ActivPanel Titanium automatycznie nagrzewa się w tle, gdy ktoś wchodzi do pokoju, oszczędzając czas potrzebny na uruchomienie urządzenia. Nauczyciele mogą teraz szybko rozpocząć lekcje, dotykając palcem w dowolnym miejscu panelu.

Zaprojektowany z myślą o wsparciu i bezpieczeństwie IT
  • Wbudowany system operacyjny Android ™ 8 zapewnia nowy poziom szybkości, bezpieczeństwa i niezawodności.
  • Ulepszone aktualizacje bezprzewodowe zmniejszają czas i wysiłek potrzebny do aktualizacji oprogramowania i oprogramowania układowego.
  • Całe dołączone oprogramowanie, aplikacje i usługi platformy są celowo zaprojektowane z myślą o ciągłych ulepszeniach.
  • Indywidualne profile użytkowników na każdym panelu zapewniają, że poświadczenia nauczycieli, pliki i dane przeglądarki pozostają bezpieczne.