ActivPanel® Cobalt

Podstawa angażującej, cyfrowej klasy

Łącząc solidną interaktywność z zaawansowaną mocą obliczeniową, ActivPanel Cobalt jest niezbędnym rozwiązaniem do współpracy w klasie. Wykorzystując bardzo dokładną, ekskluzywną technologię Promethean Vellum ™, ActivPanel Cobalt automatycznie wykrywa różnice między piórem, dotykiem i mazaniem dłonią, zwiększając wydajność nauczyciela i pozwalając wielu uczniom współpracować z łatwością.

Zaprojektowany z myślą o klasie

Zwiększona interaktywność
Nauczyciele i uczniowie mogą współpracować, używając do 20 punktów dotyku jednocześnie oraz pióra, dotyku i wymazywania dłonią.

Nauczanie bez ograniczeń
ActivPanel Cobalt umożliwia nauczycielom i uczniom współpracę z dowolnego miejsca w klasie poprzez podłączenie smartfonów, Chromebooków™, tabletów i laptopów.

Łączność Wi-Fi®
Dołączony moduł Wi-Fi zapewnia elastyczność wymaganą dla różnych potrzeb sieciowych i oferuje większą mobilność w klasie.

Wszystko w jednym
ActivPanel Cobalt oferuje szybkość, bezpieczeństwo i niezawodność systemu operacyjnego Android 8, 3GB pamięci RAM i 32GB pamięci masowej.

Łączność z innymi urządzeniami
Nauczyciele mogą łatwo uzyskać dostęp do portów HDMI i USB znajdujących się z przodu urządzenia.

Środkowa konsola przyjazna dla nauczyciela
Zaprojektowany z myślą o nauczycielach, ActivPanel Cobalt posiada ergonomiczną, pochyloną konsolę sterującą. Nauczyciele mają teraz szybki i łatwy dostęp do ujednoliconego menu, regulacji głośności, wyboru źródła i wielu innych funkcji.

Dźwięk wypełniający pomieszczenie
Uczniowie, którzy słyszą lepiej, uczą się lepiej. Przednie głośniki ActivPanel Cobalt wypełniają salę lekcyjną dźwiękiem o pełnym zakresie i najwyższej jakości.

Bezproblemowa i uproszczona obsługa
Nowe ujednolicone menu ActivPanel jest zawsze dostępne z każdego miejsca na ekranie i pozwala nauczycielom płynnie poruszać się pomiędzy treściami i zasobami bez zakłócania toku lekcji.
W ramach ujednoliconego menu, schowek zapewnia nauczycielom jedno miejsce, w którym mogą znaleźć wszystkie ulubione aplikacje, narzędzia i pliki, oszczędzając czas i ułatwiając nauczanie za pomocą technologii.
Nowe sposoby na zaangażowanie
ActivPanel Cobalt jest gotowy do pracy zaraz po wyjęciu z pudełka i jest fabrycznie wyposażony w wiele narzędzi dydaktycznych – wszystkie dostępne za naciśnięciem przycisku. Współpracuj z uczniami za pomocą intuicyjnej aplikacji Whiteboard.
Wielokrotnie nagradzane oprogramowanie do prowadzenia lekcji
Dostarczaj interaktywne lekcje za pomocą wyboru potężnego oprogramowania edukacyjnego Promethean. Zarówno oprogramowanie ClassFlow® jak i ActivInspire® są stworzone i wspierane przez Promethean, nie wymagają subskrypcji i są dołączone do zakupu ActivPanel Cobalt.
Pisanie bez ograniczeń
Technologia pisania Vellum ™ firmy Promethean zapewnia autentyczne wrażenia z pisania bez ograniczeń, umożliwiając nauczycielom i uczniom pisanie pewnie, płynnie i naturalnie. Pisanie jest szybkie i dokładne i działa zgodnie z oczekiwaniami. Długopisy piszą, palce dotykają, a dłonie wymazują – to jak pisanie na suchej tablicy, tylko lepiej.
Zaprojektowany z myślą o wsparciu i bezpieczeństwie IT
  • Wbudowany system operacyjny Android™ 8 zapewnia nowy poziom szybkości, bezpieczeństwa i niezawodności.
  • Ulepszone aktualizacje over-the-air skracają czas i zmniejszają wysiłek potrzebny do aktualizacji oprogramowania i oprogramowania sprzętowego.
  • Wszystkie dołączone oprogramowanie, aplikacje i usługi platformy zostały celowo zaprojektowane z myślą o ciągłych udoskonaleniach.